O nas arrow Atrakcje dla dzieci
Dmuchane zjeżdzalnie
Dmuchana zjeżdzalnia
Alladyn
 
Kilka metrów wspinaczki po drabince sznurowej, a potem super szybki ślizg... Dmuchane zjeżdżalnie, czyli popularne dmuchańce ze względu na swe ogromne rozmiary (niektóre przekraczają 13 metrów wysokości) są przebojem na wielu imprezach plenerowych. Ich ogromne powierzchnie mogą stanowić idealne miejsce do umieszczania reklam. Najwyższej jakości materiały, profesjonalne wykonanie i atrakcyjne wzornictwo to cechy, dzięki którym dmuchane zjeżdżalnie cieszą się od wielu lat ogromnym zainteresowaniem.
Dmuchana zjeżdzalnia
Baba Jaga
 
Dmuchana zjeżdzalnia
Truck
eurobungee
Trampolina bungee
Skoki na euro-bungee
Zwana też euro-bungy, euro-bunge lub po prostu bungy to bez wątpienia najbardziej pożądane urządzenie rekreacyjne w ostatnich latach. Trampolina bungee to połączenie oryginalnej aluminiowej konstrukcji opracowanej w naszym biurze projektowym, lateksowych gum i sprężystych batutów. Wszystko to wspomagane jest precyzyjnie dobranymi silnikami. \Ostatnim hitem jest eurobyngee mobilne, nieznacznie niższe ale znacznie skracające czas rozkładania.
Gąsienica
Gąsienica Megi
Gąsienica Megi
Gąsienica Megi to 16 metrowy tunel z wieloma przeszkodami, niespodziankami i mini zjeżdżalnią. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 10 lat.
Góra do wspinaczki
Góra do wspinaczki
Góra do wspinaczki

Bez lin, bez uprzęży, bez specjalistycznego sprzętu do wspinaczki, a jednak bezpiecznie. Nasze góry wspinaczkowe dzięki szybkości i łatwości montażu stają się konkurencją dla typowych ścian do wspinaczki. Góry do wspinaczki produkowane są w różnych wzorach, ale wszystkie one wyzwalają jedno pragnienie: zdobyć szczyt. Na szczycie góry znajduje się dzwoneczek, którego trącenie oznajmia zdobycie szczytu. Gdyby się jednak nie udało lądowanie u podnóża zawsze jest miękkie i bezpieczne. Jednocześnie górę może zdobywać do czterech alpinistów.
Karuzela
Karuzela ośmiornica
Karuzela ośmiornica

Najbardziej znana i lubiana przez dzieci atrakcja. Każdy maluch chce wsiąść na karuzelę i wirować dookoła. Jest to miłe i fajne uczucie patrzeć na wszystko jak się kręci. A kolory się mienią. Przysparza to dzieciom wiele uśmiechu na twarzy i powoduje, że maluch nie chce z niej schodzić.
Malowanie twarzy
Malowanie twarzy
Malowanie twarzy

Jest to wspaniała atrakcja dla naszych milusińskich. Każde dziecko uwielbia zwierzątka i z pewnością pomaluje sobie buzię na podobieństwo pieska, kotka lub innego ulubionego zwierzaczka. Wrażenia z tej zabawy będą niezapomniane i długo pozostaną w pamięci naszych słodkich pociech.
Plac Dżungla
Plac Dżungla
Plac Dżungla

Plac Dżungla - dmuchana atrapa dżungli zabezpieczona z 3 stron miękkimi ściankami pozwala na bezpieczną zabawę dla najmłodszych. Można skakać, robić fikołki, przewracać się i mieć całkowitą pewność, że naszym dzieciom nie grożą żadne siniaki i potłuczenia.
Postacie z bajek
Postacie z bajek
Postacie z bajek

Radość i zabawa - wesoła Myszka Miki tańczy, Lis Witalis macha ogonem, Tygrysek kiwa łapą; z niedowierzaniem dzieci podchodzą do bohaterów bajek, głaszczą je po miękkim futerku i proszą o zdjęcia.
Statek Piracki
Statek Piracki
Statek Piracki

Statek Piracki - Ogromny statek dmuchany przeznaczony dla dzieci niemalże w każdym wieku. Doskonała zabawa w piratów, niezapomniane wrażenia i klimat morskich opowieści oraz ogromna ośmiornica opanowująca statek zapewnią wspaniałą rozrywkę. Piraci z Karaibów nie mają szans!
Suche baseny
Suchy basen
Zabawa w suchym basenie
Suche baseny lub baseny z piłeczkami to dmuchane konstrukcje o różnym wyglądzie, wypełnione miękkimi, plastikowymi piłeczkami o średnicy 7,5 cm. W zależności od pojemności w basenie może znajdować się od 5 - 10 tys. piłeczek. Suche baseny gwarantują bezpieczną i bardzo lubianą zabawę dla najmniejszych dzieci.
Więcej...
<< Start < Poprzednia 1 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 11 z 11
 
  dmuchane zjeżdzalnie
zjeżdżalnie
gigantyczne piłkarzyki
piłkarzyki
zamki dmuchane
zamki
colloseum
gladiatorzy
byk rodeo
rodeo
trampolina bungee
eurobungee
 
               
               
 
   
 
Czy wiesz, że...
W każdym z nas drzemie duch przygody i chęci sprawdzenia się w niecodziennej sytuacji. Tak tylko, żeby wiedzieć... Proponujemy szereg sposobów na to, by w końcu się o tym przekonać.
Menu serwisu
O nas
Atrakcje dla dzieci
Do rywalizacji
Usługi dodatkowe
Integracje
Pikniki firmowe
Programy dla dzieci
Impresariat
Referencje
Kontakt
Galeria
Formularz
Gościmy
Aktualnie jest 9 gości online
Panel administracyjny
Administrator
Zaloguj się
 
 
     
  ustaw jako startową  
  dodaj do ulubionych  
     
  www.zamkidmuchane.pl